Zamów do  godz. 13.00 - wysyłka tego samego dnia                           Darmowa dostawa od 199 PLN
(0)

PASTA POLERSKA LEKKOŚCIERNA DO PIĘLĘGNACJI LAKIERU DOBRA K2 TURBO

Symbol: 18213262681

Dostępność: Duża dostępność

Cena: 8.95

szt.
Zamówienie telefoniczne: 728603632

Dostępność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
12.99
  • Odbiór osobisty 0
  • Paczkomaty InPost 12.99
  • Kurier 16.99
  • Kurier (Pobranie) 20

PASTA POLERSKA LEKKOŚCIERNA DO PIĘLĘGNACJI LAKIERU DOBRA K2 TURBO

image

✅ Pasta polerska K2 TURBO - Kultowa pasta do lakieru

Kultowa i znana od pokoleń pasta K2 Turbo to absolutny must-have dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z auto detailingiem. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i ciągłemu doskonaleniu, świetnie radzi sobie zarówno na starszych, jak i nowoczesnych lakierach samochodowych. Zaufały jej już miliony zadowolonych użytkowników w 90 krajach!

Dlaczego warto wybrać K2 Turbo?

  • Skuteczność: Zaawansowana receptura oparta na nanocząsteczkach K2 NANOTECH efektywnie usuwa drobne zarysowania, zmatowiały lakier, plamy z oleju, asfaltu czy pozostałości po owadach.
  • Łatwość użycia: Pasta łatwo się nakłada i nie wymaga dużego wysiłku podczas polerowania.
  • Niesamowity połysk: Przywraca lakierowi głęboki połysk i podkreśla jego kolor.
  • Uniwersalność: Idealna do wszystkich typów lakierów: akrylowych, metalizowanych oraz perłowych.
  • Sprawdzona jakość: Produkt z atestem PZH, wyróżniony nagrodami na międzynarodowych targach w Jenie, Brukseli i Seulu.
image

Jak używać pasty K2 Turbo?

  1. Umyj i osusz karoserię samochodu.
  2. Nanieś cienką warstwę pasty K2 Turbo na miękką ściereczkę i rozprowadź ją na lakierze kolistymi ruchami.
  3. Poczekaj 30 sekund, aż pasta wyschnie.
  4. Wypoleruj powierzchnię czystą, miękką szmatką, aż do uzyskania idealnego połysku.

Ważne! W przypadku głębokich zarysowań lakieru, rekomendujemy użycie bardziej specjalistycznych produktów, takich jak K2 ULTRA CUT, mleczko K2 VENOX lub profesjonalne pasty polerskie K2 LUSTER w połączeniu z maszyną polerską.

Parametry:
Stan:
Nowy
Producent:
K2 (3)
Numer katalogowy producenta:
K001
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:
0.2 (2)
Stan opakowania:
oryginalne
Rodzaj:
polerowanie lakieru
Waga:
100
Pojemność (2):
0.2
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Ocena produktu
Zadaj pytanie